Dobre Konopie

General Hemp Marketing jest jednym z wiodących producentów konopi siewnych w Polsce i jednym z niewielu, który uprawia i przetwarza rośliny w naszym kraju. Misją firmy jest zagospodarowanie wszystkich części rośliny, od ziarna po słomę, a tym samym pokazanie potencjału prozdrowotnego, ekologicznego i ochronnego dla człowieka i jego środowiska naturalnego

Konopie Siewne 2, Agencja interaktywna Śląsk
Konopie Siewne 3, Softwarehouse Katowice
Konopie Siewne 4, Sklepy internetowe Katowice
Konopie Siewne 5, Ecommarce Katowice
Konopie Siewne 6,  Tanie Strony Internetowe Katowice
Konopie Siewne 7, Profesjonalne serwisy internetowe Katowice

"Z jednego hektara konopi włóknistych, które po obsianiu rosną 120 dni, zyskujemy 2,5 razy więcej celulozy, niż z rocznego przyrostu 60-letniego lasu na tym samym obszarze."

Dobra historia o... Konopiach

Dobra historia

General Hemp Marketing prężnie rozwija się na rynku, nowe produkty i działania wymagają projektowania od zera nowych stron, we współpracy z Enlighten, do tej pory, powstały cztery strony internetowe, zdjęcia oraz film promocyjny na kanale youtube.

Strony internetowe

Zależało nam na zaprojektowaniu zróżnicowanej identyfikacji wizualnej, dopasowanej indywidualnie pod każdą z gałęzi działalności GMHEMP.

Cannabis Hero - Logo stworzone przez agencje interaktywną w Katowicach
General Hemp Marketing - Logo stworzone przez agencje tworzącą strony internetowe w Katowicach
Cannabis Hero - Logo stworzone przez agencje interaktywną w Katowicach
Cannabis Animals - Logo, strony internetowe katowice
Mockup1 przygotowany przez agencje interaktywną - strony internetowe Katowice

Hero

Cannabis Hero to linia ekstraktów konopnych dla osób aktywnych. W projekcie postawiliśmy na dynamiczne wizualizacje oraz kontrastową kolorystykę, oddającą sportową osobowość produktu.

General Hemp Marketing

Nasza długotrwała współpraca rozpoczęła się od zlecenia na projekt oraz wdrożenie strony General Hemp Marketing. Inspiracją były rozległe pola konopi - przygotowaliśmy, m. in. przy pomocy drona, zdjęcia promocyjne oraz filmy time-lapse, które wykorzystaliśmy jako motyw przewodni projektu.

Cannabis Originals

Cannabis Originals to linia suplementów diety wytwarzanych z konopi siewnych. Priorytetem projektu była ekspozycja produktu oraz jego właściwości. Zaplanowaliśmy ścieżkę użytkownika, która płynnie prowadzi przez informacje o flagowym produkcie General Hemp Marketing. Na warstwie informacji oparliśmy projekt nowoczesnego i przejrzystego interfejsu.

Cannabis Animals

Cannabis Animals to linia olejków konopnych, które wspomagają zdrowie zwierząt. Podstawą projektu strony internetowej jest przejrzysta architektura informacji, zapewniająca skuteczną ekspozycję produktów. Aby wzbogacić efekt wizualny interfejsu, jako tło poszczególnych sekcji, wykorzystaliśmy video.

Enlighten to Agencja Interaktywna & Software House z samego serca Górnego Śląska. Pomagamy firmom poprawić ich wizerunek w sieci. Specjalizujemy się w tworzeniu stron www, aplikacji webowych, fotografii i filmie.

ul. Tadeusza Kościuszki 38/14, 40-040 Katowice

hello@enlighten.pl

729 191 053

NIP: 6342954906

Skontaktuj się z nami