Kultura Online

Kultura Online to bezpłatny cykl szkoleń który powstał z inicjatywy Enlighten oraz Skillspace we współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Cykl kursów skierowany jest w szczególności do pracowników i członków instytucji kultury (np. muzeów, galerii sztuki, domów kultury), środowisk artystycznych, fundacji i organizacji non-profit, stowarzyszeń i innych przedsiębiorstw społecznych.

Konferencje Online Katowice

COVID-19

W odpowiedzi na wyzwania związane z pandemią COVID-19, obraliśmy za cel przekazanie wiedzy na temat skutecznych narzędzi online, które ułatwią działania marketingowe w sieci oraz pomogą lepiej zorganizować pracę zdalną.

Jak zorganizować i udostępniać pliki w chmurze, aby uniknąć chaosu?

Jak zarządzać projektami i zadaniami w cyfrowym świecie?

Jak przygotować i poprowadzić transmisję lub webinar?

Jak wykorzystać media społecznościowe do promocji projektów w sieci?

Profesjonalne kursy

Stworzyliśmy przestrzeń cyfrową, której priorytetem był nowoczesny i przejrzysty interfejs, zaprojektowany w taki sposób, aby był intuicyjny dla użytkownika. Chcieliśmy aby portal w bardzo lekki i przystępny sposób prezentował ogrom wiedzy, którą planowaliśmy przekazać uczestnikom kursu.

W ramach projektu team Enlighten przygotował treści oraz zrealizował od strony technicznej cykl szkoleń, które pozwolą na samodzielne przeniesienie części działań do internetu, dotarcie do nowych grup odbiorców oraz podpowiedzą, jak zorganizować swoją pracę w cyfrowym świecie.

Społeczność

Dodatkowo, aby wesprzeć użytkowników, utworzyliśmy społeczność na facebooku, gdzie osoby biorące udział w szkoleniach mogą zadawać pytania i uzyskać wsparcie innych uczestników i prowadzących. Aby usprawnić komunikację wdrożyliśmy również nowoczesne rozwiązanie, jakim jest chatbot zsynchronizowany z platformą messenger.

Enlighten to Agencja Interaktywna & Software House z samego serca Górnego Śląska. Pomagamy firmom poprawić ich wizerunek w sieci. Specjalizujemy się w tworzeniu stron www, aplikacji webowych, fotografii i filmie.

ul. Tadeusza Kościuszki 38/14, 40-040 Katowice

hello@enlighten.pl

729 191 053

NIP: 6342954906

Skontaktuj się z nami