Nutrix

Nutrix to nowoczesny system planowania i realizacji opieki nad osobami niesamodzielnymi. Aplikacja internetowa wspomoże koordynatora w szybkim planowaniu harmonogramu pracy. Aplikacja mobilna poprowadzi opiekunów przez zaplanowane dla nich wizyty oraz ułatwi podniesienie świadczonej opieki na wyższy poziom.

Funkcje

Podgląd lokalizacji opiekunów


Wszystkie dane są przesyłane i przechowywane przy użyciu algorytmów kryptograficznych. Dostęp do zasobów jest chroniony i tylko dla uprawnionych użytkowników.

Tworzenie harmonogramów pracy


Możliwość dokładnego planowania pracy opiekunów. Wygodne w użyciu porównanie wielu harmonogramów pozwala na eliminację kolizji.

Definiowanie zakresu pracy


Precyzyjne planowanie zakresu obowiązków umożliwia lepsze wykorzystanie zasobów dla maksymalizacji efektów pracy.

Wykrywanie nieprawidłowości


System na bieżąco monitoruje realizację planu. W przypadku wykrycia nieprawidłowości koordynator otrzymuje stosowne powiadomienie, dzięki czemu nic nie umknie jego uwadze.

Podgląd historii


Możliwość przeglądania wszystkich archiwalnych planów i wizyt w różnych formach wyświetlania.

Powiadomienia push


Opiekun na bieżąco informowany jest o nadchodzących wizytach i zmianach w harmonogramie dzięki powiadomieniom push na smartfonie.

Komunikacja opiekun - administracja


Opiekun po każdej wizycie środowiskowej ma możliwość pozostawienia krótkiej notki z informacją zwrotną jak przebiegła dana wizyta. Dzięki temu administracja dokładnie wie, co dzieje się w danym środowisku.

Raporty PDF


Możliwość tworzenia raportów do druku na potrzeby utrzymywania dokumentacji również w formie papierowej.

Baza wiedzy dla opiekuna


W aplikacji opiekun znajdzie cenne informacje dotyczace danego podopiecznego, dzięki czemu jakość świadczonych usług może być na wyższym poziomie.

Aplikacja webowa

System dzieli się na aplikację webową - panel administracyjny, oraz aplikację mobilną - narzędzie pracy dla opiekunów środowiskowych. Aplikacja internetowa wspomaga koordynatora w szybkim planowaniu harmonogramów, koordynowaniu pracy personelu w czasie rzeczywistym oraz w prostym pozyskiwaniu raportów.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna poprowadzi opiekunów przez zaplanowane dla nich wizyty oraz ułatwi komunikację z pracownikami administracyjnymi. Umożliwia opiekunom podgląd harmonogramu pracy oraz informacji na temat podopiecznych, szybkie raportowanie wizyt oraz kontakt z osobami najbliższymi dla podopiecznego.

Branding i strona internetowa

Logo

Pracując nad identyfikacją wizualną marki Nutrix, na warsztat wzięliśmy linie wykresu EKG. Układ linii rozplanowaliśmy tak, aby tworzyły sugestię kształtu litery "N".

Strona

System Nutrix powstał z myślą o użytkownikach, których umiejętność obsługi urządzeń cyfrowych jest bardzo zróżnicowana. Dlatego priorytetem był uproszczony, przejrzysty interfejs, który w czytelny sposób przeprowadza użytkowników przez zaprojektowane dla nich ścieżki.

Enlighten to Agencja Interaktywna & Software House z samego serca Górnego Śląska. Pomagamy firmom poprawić ich wizerunek w sieci. Specjalizujemy się w tworzeniu stron www, aplikacji webowych, fotografii i filmie.

ul. Tadeusza Kościuszki 38/14, 40-040 Katowice

hello@enlighten.pl

32 797 68 68

NIP: 6342954906

Skontaktuj się z nami