Aplikacje

i oprogramowanie

Tworzymy szybkie, skalowalne i niezawodne aplikacje, które pozwolą Twojej firmie rosnąć. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu systemów o dużej złożoności danych i skomplikowanej logice. Pracujemy całkowicie w technologii JavaScript, zarówno jeśli chodzi o wdrożenia serwerowe, jak i aplikacje działające po stronie klienta. Integrujemy nasze rozwiązania z innymi systemami lub urządzeniami zewnętrznymi.

Aplikacje Mobilne (PWA)

W dzisiejszym świecie ponad 65% ruchu w sieci generowane jest przez urządzenia mobilne. Progresywne Aplikacje (PWA - Progressive Web App) są optymalnym rozwiązaniem, by dotrzeć do największej liczby użytkowników bez kompromisu najwyższej jakości użytkowania.

PWA jest nowym standardem zaproponowanym przez firmę Google, wspartym przez największych graczy takich jak Apple, czy Microsoft, a jej rozwój wciąż jest w fazie przyspieszającego wzrostu.

Nutrix White Mockup
Narcissim White Mockup
Photono White Mockup
Nutrix White Mockup
Nutrix White Mockup

Zalety aplikacji


progresywnych

Wieloplatformowe podejście

Działa na wszystkich urządzeniach (komputery, tablety, telefony) i na każdej platformie (Android, Windows, iOS). Aplikacja będzie dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, ale także może być zainstalowana na urządzeniu (ikona aplikacji na telefonach czy komputerach).

Supermoce aplikacji natywnych

Dostęp offline, powiadomienia push, udostępnianie lokalizacji, dostęp do aparatu, mikrofonu, akcelerometru, przetwarzanie mowy, czy dostęp do plików to tylko niektóre możliwości technologii PWA.

Niesamowicie wydajne

Aplikacje PWA są szybkie i responsywne. Przeciętny czas ładowania wynosi 2-3 sekundy, a aplikacje nie wymagają ściągania z platform sklepowych, co w dużym stopniu przekłada się na konwersję odwiedzających użytkowników.

Wygrywaj rankingi Google

Aplikacje PWA w porównaniu do aplikacji natywnych są indeksowane przez najpopularniejsze wyszukiwarki. Co więcej, sam fakt zastosowania technologii PWA zwiększa ilość punktów przyznanych przez Google.

Aplikacje webowe

Tworzymy zaawansowane i złożone serwisy oraz aplikacje webowe. Systemy użytkowników, integracje z zewnętrznymi modułami, zarządzanie bazą danych z poziomu intuicyjnego interfejsu, chatboty, czy wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji do przetwarzania Twoich danych to tylko część usług, które możemy dla Ciebie wdrożyć.

Nutrix

Nutrix to nasz nowoczesny system planowania i realizacji opieki nad osobami niesamodzielnymi.

Przykładowe

możliwości

Bezpieczeństwo


Wszystkie dane są przesyłane i przechowywane przy użyciu algorytmów kryptograficznych. Dostęp do zasobów jest chroniony i tylko dla uprawnionych użytkowników.

Ekosystemy


Wiele połączonych mikroserwisów składających się w większą całość. Integracja z zewnętrznymi systemami płatności, CRM i innymi.

Systemy społecznościowe


Konta użytkowników, systemy komentarzy i ich moderacji. Integracja z zewnętrznymi portalami społecznościowymi i metodami logowania.

Natywne możliwości


Dostęp do fizycznych sensorów urządzeń mobilnych z poziomu aplikacji webowych takich jak aparat, akcelerometr czy mikrofon.

Internet Rzeczy


Obsługa miniaturowych sensorów i internetu rzeczy. Pomiar temperatury, wilgotności czy lokalizacja wewnątrz budynków to tylko niektóre z możliwości.

Zarządzanie danymi


Duże ilości danych, dostępnych w każdej chwili. Przetwarzanie, wyszukiwanie, generowanie raportów.

Wizualizacje danych


Graficzne metody prezentacji danych wynikowych przy użyciu wykresów i obszarów graficznych dwu i trójwymiarowych dostępnych z poziomu przeglądarki.

Rozszerzona rzeczywistość


Prezentowanie grafiki 2D oraz 3D nałożonej na obraz z kamery smartfona w czasie rzeczywistym. Nowe możliwości wizualizacji danych oraz rozrywka na miarę 2020.

Algorytmy sztucznej inteligencji


Oprogramowanie, które się uczy i przewiduje. Lepsze możliwości wspomagania decyzji lub pełna autonomiczność działania.

Architektura mikroserwisów Katowice

Mikroserwisy

Architektura mikroserwisów to nowoczesny sposób na konstruowanie systemów IT. Polega na tworzeniu kolekcji pojedynczych serwisów spełniających unikalną funkcję i łączeniu ich w systemy za pomocą szybkich protokołów. Największe firmy, w tym Amazon, Netflix czy eBay, unowocześniają swoje platformy w oparciu o architekturę mikroserwisów.

Najnowsze systemy informatyczne Katowice

Integracje

W grupie siła i wiedzą już o tym nawet aplikacje - najnowsze systemy informatyczne integrują się z systemami zewnętrznymi, dla zwiększenia swoich możliwości i polepszenia jakości użytkowania. Umożliwimy Twoim użytkownikom logowanie przy pomocy konta Facebook oraz zintegrujemy Twój system magazynowy lub CRM ze sklepem internetowym.

Utrzymanie i rozwój

Pay as you go

Nasze aplikacje uruchamiamy na skalowalnych serwerach, których koszt jest zależny od zużycia pamięci i mocy obliczeniowej. Jeżeli Twoje rozwiązanie dopiero rozpoczyna swoją przygodę na rynku, początkowe koszty będą niskie, a ich wzrost będzie uzależniony od wzrostu popularności Twojej aplikacji.

Self-recovery

Wszystkie nasze aplikacje zabezpieczamy na wypadek wystąpienia błędów. Jeśli aplikacja przestanie działać, nasz system to wykryje, zrestartuje aplikację i uruchomi ją ponownie.

Service-Level Agreement

Oferujemy pakiet SLA. Zapewnia on błyskawiczną reakcję w razie problemów (w zależności od rodzaju błędu), stały monitoring, kwartalny raport osiąganych wyników oraz comiesięczna aktualizacja oprogramowania i wszystkich niezbędnych mikroserwisów, z których aplikacja korzysta.

Conscious growth

Dodawaj nowe możliwości do swojego rozwiązania wraz ze zdobywanym doświadczeniem i nabytą wiedzą. Ten sam zespół, który tworzył Twoją aplikację, będzie zajmował się jego rozwojem. Dalsze prace prowadzimy w modelu godzinowym, więc obciążymy Cię wyłącznie za przepracowane godziny.

Enlighten to Agencja Interaktywna & Software House z samego serca Górnego Śląska. Pomagamy firmom poprawić ich wizerunek w sieci. Specjalizujemy się w tworzeniu stron www, aplikacji webowych, fotografii i filmie.

ul. Tadeusza Kościuszki 38/14, 40-040 Katowice

hello@enlighten.pl

729 191 053

NIP: 6342954906

Skontaktuj się z nami