Projektowanie

Graficzne UI/UX

Nasze projekty charakteryzuje intuicyjny i przejrzysty interfejs, utrzymany w nowoczesnej stylistyce. Jesteśmy na bieżąco z obecnymi trendami, ale przede wszystkim, staramy się tworzyć rozwiązania nowatorskie, dostosowane do Twojej marki.

88%

Użytkowników deklaruje, że nie wraca na stron, które okazały się skomplikowane w nawigacji

60%

Użytkowników nie znajduje poszukiwanej informacji na stronie www

47%

Stron internetowych ma właściwe umieszczony przycisk “call to action”

80%

Klientów przed dokonaniem zakupów poszukuje produktów w Internecie

40%

Osób nie odwiedzi strony, jeżeli ładuje się on dłużej niż 3 sekundy

72%

Osób opowie przynajmniej 6 osobom o dobrym doświadczeniu po korzystaniu z serwisu

42%

Użytkowników przestanie korzystać z usług ich ulubionej marki po jednym złym doświadczeniu

94%

Użytkowników pierwsze wrażenie na temat strony wiąże z jej wyglądem

90%

Użytkowników Internetu korzysta z kilku urządzeń: smartfon, tablet, laptop, komputer stacjonarny

85%

Podstawowych problemów z obszaru UX można rozwiązać, dzięki przeprowadzeniu badania na 7 użytkownikach

Przejrzysta strona sieci

Współpracując z nami masz pewność, że twój produkt cyfrowy będzie nowoczesny i przejrzysty, a użytkownicy zadowoleni. Pokornie stosujemy się do najnowszych standardów webowych i korzystamy z najlepszych praktyk w branży, by dostarczane przez nas projekty nie odbiegały od wdrożeń światowych gigantów technologicznych.

Projektowanie
User Experience

"Skuteczna strona internetowa zależy od skutecznej strategii."

Tworzymy rozwiązania w oparciu o metodykę Design Thinking. Przed rozpoczęciem procesu projektowego przeprowadzimy wnikliwą analizę użytkowników, przyjrzymy się Twojej konkurencji oraz zbadamy rynek. Bazując na dogłębnym researchu, przygotujemy interfejs graficzny nie tylko oddający look&feel Twojej marki, ale przede wszystkim dopasowany do potrzeb Twoich odbiorców.

Research

Czego oczekują użytkownicy od produktu, który chcesz im zaproponować? Kto jest grupą docelową dla Twojego produktu? Do ilu potencjalnych odbiorców możesz dotrzeć dzięki swojemu contentowi? Jakie stawiać cele biznesowe? Kto jest Twoją konkurencją bezpośrednią i pośrednią? Na tym etapie pozyskamy wszystkie kluczowe informacje, które pomogą nam wdrożyć produkt osiągający nieprzeciętne wyniki biznesowe.

Analiza

Zebrane informacje zostaną podsumowane, a na ich podstawie wywnioskujemy, co chcemy osiągnąć poprzez projekt UX. Jeśli przeprowadzamy redesign, oprócz analizy użytkowników, przeprowadzimy dogłębny research już istniejącej witryny. Dzięki zbiorowi metod z pogranicza audytu oraz badań UX przeanalizujemy potrzeby oraz motywacje Twoich użytkowników, które cechy Twojego produktu są dla nich wyjątkowo istotne, oraz co należy zmienić, aby zwiększyć konwersję.

Design

Projektujemy z nastawieniem na użyteczność, ale nie zapominamy o sferze wizualnej. Każda decyzja dotycząca kreatywnego projektu jest zakorzeniona w wynikach researchu i analiz, które zebraliśmy. Dzięki dobrze ustalonej architekturze informacji możemy w pełni skupić się na procesie kreatywnym, czego efektem są użyteczne produkty o najwyższym poziomie estetyki.

Testing

Testy użyteczności przeprowadzamy, aby zrozumieć, czy użytkownicy mogą efektywnie korzystać z Twojej aplikacji lub witryny. Dzięki testom jesteśmy w stanie wyeliminować niezrozumiałe czy niewygodne fragmenty produktu, które mogą przekładać się na obniżanie konwersji.

Constant improvements

Zadbamy o Twój produkt cyfrowy. Zapewniamy wsparcie Tobie i Twoim pracownikom, niezależnie od tego ile czasu minie od zakończenia projektu. Wdrażamy rozwiązania, które mają przede wszystkim odnosić sukces na rynku. Możesz liczyć na naszą pomoc w obsłudze odebranego produktu cyfrowego, chętnie odpowiemy na każde z Twoich pytań.

Specjalizujemy się

Product Ownership


Rozumienie potrzeb Klienta, przygotowanie koncepcji rozwiązania, dobieranie optymalnych technologi i zespołów do wdrożenia, tworzenie modelu biznesowego, budowanie grupowego rozumienia projektu, nadzór nad zespołami i wymianą informacji, pilnowanie, by rozwiązanie odpowiadało na kluczowe potrzeby.

MVP


Definiowanie najważniejszych funkcji projektu oraz stopniowanie priorytetów, znajdywanie najszybszej drogi do stworzenia podstawowej działającej wersji rozwiązania, planowanie możliwych ścieżek rozwoju.

Digital Design


Projektowanie treści oraz interfejsów przeznaczonych do prezentowania na wyświetlaczach. Strony internetowe, portale, sklepy internetowe, aplikacje, interfejsy, reklamy.

SCRUM Project Menagment


Prowadzanie projektów nastawionych na ciągły rozwój, zorganizowana systematyka pracy, organizacja prac wielu zespołów, cykliczne warsztaty.

Prototyping & User Testing


Tworzenie prototypów aplikacji, budowanie lepszego rozumienia użytkownika poprzez testy UX, testy wydajnościowe, badanie opinii grupy docelowej, analiza wariantów.

Quality Assurance


Testowanie aplikacji pod względem zarówno zwykłych bugów i niespójności względem projektu jak i przeprowadzanie testów bezpieczeczeństwa, sprawdzanie zastosowanej technologi pod względem kompatybilności z najnowszymi standardami, przeprowadzanie testów wydajnościowych.

Audyt UX

Twoja aplikacja generuje coraz wyższy współczynnik odrzuceń? Czy może Twoja strona nie konwertuje tak jak powinna? Mimo nowoczesnego layoutu czy kampanii reklamowej nie przynosi sprzedaży?Jeśli zmagasz się z podobnymi problemami, audyt UX to dobry wybór dla Ciebie. Celem audytu UX jest analiza funkcjonalności Twojego produktu w oparciu o dane i metodologię badawczą. Znajdziemy obszary, które negatywnie wpływają na konwersję oraz przygotujemy rekomendacje co zmienić, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników.

Znaki graficzne

Materiały graficzne tworzymy na podstawie wcześniejszego research’u rynku, Twojej bezpośredniej konkurencji oraz analizie Twojego biznesu. Dzięki temu budujemy skuteczną identyfikację wizualną o silnym przekazie opartym na atutach Twojej marki, zaprojektowaną z myślą o wyróżnianiu się na rynku.

Creative Ceramika

Nutrix

SportBud

bEcology

Ai Theory

Photono

Enlighten to Agencja Interaktywna & Software House z samego serca Górnego Śląska. Pomagamy firmom poprawić ich wizerunek w sieci. Specjalizujemy się w tworzeniu stron www, aplikacji webowych, fotografii i filmie.

ul. Tadeusza Kościuszki 38/14, 40-040 Katowice

hello@enlighten.pl

729 191 053

NIP: 6342954906

Skontaktuj się z nami