Strony

internetowe

Tworzymy nowoczesne i intuicyjne strony przy wykorzystaniu najnowszych standardów webowych. Nasze projekty są interaktywne, działają płynnie i bez przeładowania strony. Wszystkie projekty przygotowujemy w sposób responsywny, który dostosowuje interfejs do urządzenia, na którym jest wyświetlany. Strony optymalizujemy pod kątem najpopularniejszych wyszukiwarek.

Nowoczesny elementy interfejsu

Podstawą naszych projektów jest nowoczesny design połączony z funkcjonalnym układem. Projektujemy rozwiązania czytelne dla użytkowników, w oparciu o najnowsze wytyczne dostępności.

Portfolio

Zobacz nasze najnowsze projekty.

Płynność bez przeładowań

Każdy interfejs projektujemy i wykonujemy od zera - bez użycia gotowych szablonów, czy schematów. Korzystamy z najnowszych bibliotek i rozwiązań technologii JavaScript, dzięki czemu nasze strony działają płynnie, bez przeładowań, są nowoczesne w odczuciu użytkowania oraz integrują się z zewnętrznymi serwisami.

Responsywna era

Tworzymy strony internetowe w standardzie responsive web design - czyli responsywne strony, dostosowane do wyświetlania na każdym urządzeniu, niezależnie od jego rozdzielczości. Tak zaprojektowane strony są uniwersalne – wyświetlają się poprawnie na mniejszych interfejsach, takich jak tablety czy smartfony, a także na większych, jak np. telewizory.

Uwaga podąża za ruchem, dlatego elementy dynamiczne, rozplanowane w przemyślany sposób, pozwalają na skuteczne skupienie uwagi użytkownika na najważniejszych elementach interfejsu. Animacja grafiki daje nieskończoną ilość wariantów – mogą to być zmiany kolorów, wielkości i kształtów, jak i subtelne zmiany pozycji elementów strony, wywołujące wrażenie płynnego przejścia między treścią.

Oferta

Landing page

Nasi specjaliści z dziedziny grafiki i UX stworzą projekt, który zapewni Ci wysoką liczbę wartościowych leadów. Landing dostosujemy do estetyki Twojego biznesu, a jeśli dopiero zaczynasz na rynku, oferujemy współpracę z zakresu budowania marki - pomożemy Ci zbudować skuteczną identyfikację wizualną.

Portale i serwisy

Proces tworzenia portalu internetowego rozpoczynamy na etapie planowania i konsultacji. Projektujemy interfejs, jak również architekturę treści, która, w przypadku rozbudowanych struktur jest szczególnie istotna. Nasze rozwiązania powstają według najnowszych standardów na rynku, przez co ich czas życia jest wydłużony, a rozwój tańszy i szybszy.

Sklepy internetowe

Wdrażamy sklepy internetowe zgodnie z najnowszymi standardami. Oferujemy przejrzysty panel administracyjny, dostosowany do Twojego sklepu. Możemy również zintegrować sklep z Twoim systemem magazynowym lub CRM. Sklepy internetowe projektujemy tak, aby były w pełni kompatybilne z zewnętrznymi modułami, np. porównywarkami cenowymi.

Proces twórczy

"Design is really an act of communication, which means having a deep understanding of the person with whom the designer is communicating."

~Donald A. Norman

Mamy szerokie doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych stron internetowych i portali. Działamy interdyscyplinarne, zajmujemy się wykonaniem zlecenia całościowo - od koncepcji projektu do kodowania, cały czas zorientowani na Twój biznes i jego specyfikę.

Koncepcja

Na początku wraz z Tobą skupiamy się na zdefiniowaniu założeń projektu i wynikających z nich problemów, analizie możliwych rozwiązań, wyborze technologii i wstępnym zarysie gotowego produktu.

Prototyp

Na tym etapie, wewnątrz zespołu, tworzymy szkice interfejsów, projektujemy ścieżki interakcji i tworzymy pierwsze prototypy wybranych części realizacji.

Projekt Graficzny

Po stworzeniu i zaakceptowaniu makiet, projekt przekazywany jest do działu graficznego, który przetwarza zgromadzoną wiedzę w pełny projekt graficzny.

Programowanie

Zespół programistów po otrzymaniu wizualizacji i pełnego opisu projektu zamieniają wcześniej opracowaną koncepcję w działający produkt.

Testy i optymalizacja

Po zakończeniu fazy prac programistycznych przychodzi czas na ostatni etap - testowanie systemu na obecność błędów, analizę szybkości i bezpieczeństwa, optymalizację i dokumentację kodu.

Wdrożenie

Nasi specjaliści przeniosą przygotowane dla Ciebie rozwiązanie na serwery oraz przekażą Ci dostępny. W ramach projektu zapewniamy Tobie i Twoim pracownikom szkolenie z systemów, które wdrożyliśmy. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc, niezależnie od tego ile czasu minie od zakończenia projektu.

Enlighten to Agencja Interaktywna & Software House z samego serca Górnego Śląska. Pomagamy firmom poprawić ich wizerunek w sieci. Specjalizujemy się w tworzeniu stron www, aplikacji webowych, fotografii i filmie.

ul. Tadeusza Kościuszki 38/14, 40-040 Katowice

hello@enlighten.pl

729 191 053

NIP: 6342954906

Skontaktuj się z nami